Google Ads & Dijital Reklamcılık

Google Ads & Dijital Reklamcılık

Google arama motorunda sektörünüz ile ilgili, belirlediğiniz anahtar kelimeler için arama yapıldığında ilk sıralarda yer almanızı sağlayan Google Reklam sistemidir.

Google’a reklam verdiğinizde, hedef kitleniz ürünleriniz için arama yaptığında fiyat teklifinize ve kalite puanınıza göre ilk 3 sırada veya sağ alanda bulunan google reklam alanında reklamınız görüntülenir. Uzmanlarımız, reklamlarınızı en çok satış alacağınız sıralamalarda tutmak için gerekli çalışmaları ve optimizasyonu sürekli olarak sağlamaktadır.

  • Rakiplerinizden önde olursunuz.
  • Yeni Müşteriler Sizi Bulur.
  • Pazarlamada Tasarruf Sağlar, Satışlarınızda Artış Yakalarsınız.
  • Kampanyalarınız Uzmanlar Tarafından Hazırlanır.
  • Size Özel Müşteri Temsilcisi Atanır.
  • Sadece tıklama/ziyaretçi başına ödeme yaparsınız.

Görüntülü Reklam Ağı

Google Reklam alanlarına sahip milyonlarca internet sitesinde banner reklamlarınızın gösterilmesini sağlayrak hem marka bilinirliğinizi arttıran, hem de yeni müşteriler kazanmanızı sağlayan Google Reklam sistemidir.
Reklamlarınızı, kullanıcıların ilgi alanları, demografisi ve web sitelerinin konuları üzerinden hedefleme yaparak yayınlayabilirsiniz.

Yeniden Pazarlama

Web sitenizi bir kez olsun ziyaret edenlere, Yeniden Pazarlama ile Google Reklam alanlarına sahip milyonlarca internet sitesinde çok yoğun biçimde banner ve metin reklamlarınızı gösterebilirsiniz.

Mobil Reklam Ağı

Akıllı telefon ve tabletlerin hayatımıza girmesi ile kullanıcılar aramalarını da akıllı cihazlar üzerinden yapmaya başladılar. Google Mobil Reklamcılık ile artık mobil cihazlar üzerinde internette olan hedef kitlenize ulaşma imkanına sahipsiniz.

YouTube Reklamları

Dünyada ve Türkiye´de en çok takip edilen video sitesi olan YouTube’de belirlediğiniz kategorilerde video öncesi ve YouTube’de bulunan reklam alanlarında reklamlarınızın gösterimini sağlayarak hedef kitlenize ulaşabilirsiniz.

Dijital Reklam İhtiyaçlarınızı Hemen Karşılayalım!

Aklınızdaki projeyi yola çıkartıp, varmak istediği noktaya en kısa sürede ulaştıralım. Genç Fikirlerle Dijitalleşin, Hayalleriniz Yarıda Kalmasın!
teklif-al