Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme Hizmetleri

Dünya çapında 1 milyardan fazla insan akıllı telefon kullanıyor. Bu pazarı en etkili biçimde kullanabileceğiniz yolların başında ise mobil uygulamalar geliyor. Trafiğin %71’inden fazlasının mobilden geldiği düşünülürse mobil uygulamaların markanız için bir ihtiyaç haline geldiğini söyleyebiliriz

Neden Mobil Uygulama?

Masaüstü cihazlardan internette gezme devrinin yerini mobil cihazlara bıraktığı artık bilinen bir gerçektir. Yapılan bir araştırma dünya genelinde mobil cihazlardan internete giriş oranının son 1 yılda %67 ülkemizde ise % 179 oranında artış gösterdiğini ortaya koymaktadır. Android ve IOS platformlarına uygun mobil uygulamalar geliştiriyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik native uygulamaları geliştirmek, adınıza yayınlamak, mevcut uygulamalarınızı yenilemek, mobil uygulamalarınız için arayüz tasarımı yapıyoruz. Ayrıca mevcut mobil uygulamalarınızı mevcut web sitenize API yazarak senkronize bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

Neler Yapıyoruz?

PR Dijital Ajans olarak sizler için yazılım ve UX & UI tasarımında deneyimli ekibimizle beraber Mobil uygulamalar hazırlıyoruz. Harika bir deneyim sunabilmek için hedef kitlenize uygun tasarımlarla, efektif bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Neler Yaptık?

Mobil uygulama ekibimizin tecrübesiyle Android ve iOS sistemlerinin bize sağladığı tüm teknolojik yenilikleri buluşturarak, en çok kullanılan mobil platformlar üzerinde müşterimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak birçok uygulamayı hayata geçirdik!

Android Mobil Uygulama

Tüm Android tabanlı akıllı telefonlarda ve tabletlerle uyumlu, markanın ürünlerinin tanıtılacağı, firmanızın kurumsal bilgilerinin bulunacağı, iletişim bilgilerinin rahatlıkla ulaşılabileceği ve sosyal hesaplarının olacağı Android tabanlı uygulaması yapılacaktır. Uygulama aldığı bilgiler ile kullanıcıların daha etkin kullanmanın pratik yollarını gösterecektir.

IOS Mobil Uygulama

Tüm iOS tabanlı iPhone ve iPad’ler ile uyumlu, markasınızın ürünlerinin tanıtılacağı, firmanızın kurumsal bilgilerinin bulunacağı, iletişim bilgilerinin rahatlıkla ulaşılabileceği ve sosyal hesaplarının olacağı iOS tabanlı uygulaması yapılacaktır. Uygulama aldığı bilgiler ile kullanıcıların daha etkin kullanmanın pratik yollarını gösterecektir

Mobil Uygulama İhtiyaçlarınızı Hemen Karşılayalım!

Aklınızdaki projeyi yola çıkartıp, varmak istediği noktaya en kısa sürede ulaştıralım. Genç Fikirlerle Dijitalleşin, Hayalleriniz Yarıda Kalmasın!
teklif-al