21334b50e5ef2cecc2716ded285c7977

SEO & SEM Hizmetleri

Son zamanların en hızlı öğrenilen kavramları olan SEO ve SEM nedir? Hizmetlerimiz neyi içeriyor, nasıl yapıyoruz?

Search Engine Optimization – Arama Motoru Optimizasyonu

Bir web sitesinin arama motorlarında sıralamasını yükselten anahtar kelimelerdir. Anahtar kelimelerin belirlenmesinde titizlikle çalışılması ve özenle seçim yapılması gerekmektedir. Bu kelimeler hem sitenin amacına uygun olmalı hem de arama motorlarında arama yapan kullanıcılar tarafından en çok aranan kelimeler olmalıdır.

Bir web sitesinde temelden uygulanması gereken en önemli yapı taşı SEO dur. SEO, düzenli olarak ihtiyaçlarınıza yönelik farklı çalışmalar ile yapılacak olsa da arama motoru mutlaka web sitenizi anlamalı ve tanımalıdır.

Bir web sitesi yaparken dikkat ettiğimiz birkaç önemli kıstas vardır. Müşterilerimiz web sitesini güncellerken bütün bu detaylara hakim olmak zorunda değildir. Hazırladığımız İçerik Yönetim Sistemi (Admin Paneli); müşterimizden edindiği bir kaç parametrik veri ile ihtiyacı olan maksimum SEO alt yapısını kendi oluşturmaktadır.

Search Engine Marketing – Arama Motoru Pazarlamacılığı

Web sitenizde bir ürün ya da hizmet satıyorsanız, SEO çalışmaları pazarlama başarınız için yeterli olmayacaktır. Ciddi bir pazarlama stratejisi için SEM kullanmak daha akıllıca bir davranıştır. SEM sayesinde, hazırlanan reklam metin ve görselleri ile internette daha etkili bir şekilde reklam yayınlayabilirsiniz.

Bu noktada SEM için ayıracağınız yatırım bütçesine göre hedef kitleniz artabilir ya da azalabilir. Daha etkili olabilmek adına yalnızca istediğiniz hedef kitleye yönelebilirsiniz.

SEO & SEM İhtiyaçlarınızı Hemen Karşılayalım!

Aklınızdaki projeyi yola çıkartıp, varmak istediği noktaya en kısa sürede ulaştıralım. Genç Fikirlerle Dijitalleşin, Hayalleriniz Yarıda Kalmasın!
teklif-al