slider-header

Sosyal Medya Yönetimi

Marka iletişiminde önemli yer tutan sosyal medya kanallarının, çift yönlü iletişimin sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için ciddi bir potansiyele sahip olduğunu biliyoruz. Bu doğrultuda marka hayranlarını dinlemenin ise çift yönlü iletişimin ilk adımı oluğunu düşünüyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi ile markalarımızın sosyal medya platformlarında daha güçlü ve başarılı olmalarını sağlıyoruz. Takipçilerinizi dinliyor; onların isteklerine, önerilerine, şikayetlerine yanıt veriyor ve satışlarınıza destek oluyoruz.

Genç ve Dinamik Bir Ekip

Grafik uzmanları, metin yazarları, sosyal medya yöneticileri ve yazılımcılar ile 360 derece dijital hizmet ajansı olarak sosyal medya yönetiminizi eksiksiz yerine getiriyoruz. Sosyal medyada hem online hem offline deneyimler sunuyor, dijital hayatı gerçek hayat ile birleştiriyoruz.

Sosyal Medya Bir İletişim Aracıdır

Markanız adına sosyal medya kanallarının tümünü yalnızca bir yayın aracı olarak değil, etkileşimli bir iletişim aracı olarak da kullanıyoruz. Markanızın iletişimini yaparken tüm müşterilerimize sosyal medya ve iletişim konusunda özel seminerler ve eğitimler veriyoruz.

Olmanız Gereken Konumdasınız

Markanızın hedef kitlesini, vizyonu ve misyonunu inceleyip  benzer sektörde yer alan firmaların ve rakiplerinizin analizini yaparız. Beklentileriniz ile analiz sonuçlarımızı harmanlar, markanız için bir strateji, ses tonu ve kimlik hazırlarız. Belki sektöründe lider bir baba, belki geniş vizyonlu idealist bir genç veya koruyucu bir anne. Markanızın stratejisi özel marka danışmanlarımızın gözetiminde.

Her Gün Yüzlerce Mesaj Yanıtlıyoruz

Dünyanın en hızlı tüketim kanallarını yönetiyoruz dolayısıyla sorumluluklarımızın farkındayız. Bilindik televizyon kanalları ve basılı mecraların ulaşabildiğinden çok daha fazla kitleye ulaşabiliyor, amaç ve hedefleriniz doğrultusunda bu kitleleri organize edip, gruplayabiliyoruz. Ölçümleme konusunda çok net sonuçlar sunabiliyoruz.

Yeni Müşteriler Sosyal Medyada

İster küçük ölçekli bir kobi olun, ister kurumsal büyük bir işletme. Aradığınız müşteri sosyal medyada sizi arıyor. Sosyal medya ve internet reklamcılığı ile hedef kitlenizi size getiriyoruz. Sizin için özel olarak hazırladığımız aylık içerik planlaması ile daima bir adım önde olursunuz. Real-time içeriklerimiz ile gündemdeki olayları takip eder, markanızın gündemi yakından takip ettiğini herkese gösteririz.

Etkin İletişim Planlama

Çalıştığımız markalar sosyal medya reklamları sayesinde %80’e varan oranlarda yeni müşteriler buluyor ve satışlarını arttırıyor. Markanızın ve/ veya ürünlerinizin sosyal medyada daha geniş kitlelere ulaşması, potansiyel müşterilere doğrudan erişmek için Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn ve Youtube’da çeşitli reklam kampanyaları düzenleriz.

Sosyal Medya Yönetim İhtiyaçlarınızı Hemen Karşılayalım!

Aklınızdaki projeyi yola çıkartıp, varmak istediği noktaya en kısa sürede ulaştıralım. Genç Fikirlerle Dijitalleşin, Hayalleriniz Yarıda Kalmasın!
teklif-al