web-tasarim

Web Tasarım

İnternette yer alan binlerce web sitesi içerisinde dikkat çekip ve hedef kitlenizi yakalayabilmek için, özgün olmak ve göze hitap etmek çok önemlidir. PR Dijital Ajans tarafından sunulan etkili tasarım ve yazılım ile kusursuz bir deneyime hazır mısınız?

Neden Etkili Web Sitesi

Tasarım bir sanattır, heyecandır, albenisi olan bir mecra, bir coşkudur. Kaliteli, hedefi tam 12´den vuran bir web sitesi, firmanıza geri dönüşün artmasını, kullanıcı memnuniyetini ve maliyetin azalmasını sağlayacaktır.

Etkili Tasarım

UI & UX tasarım ekibimizle markanızın kimliğine uygun, müşteri deneyimini maksimum seviyeye çıkaracak web siteleri hazırlıyoruz.

İhtiyaçlarınıza Yönelik

Tasarımdan yazılıma kadar aşamada sizlerin ihtiyaçlarını belirliyor ve web sitenizi en efektif şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

İçerik Yönetiminde Lider

Bildiğiniz tüm CMS (İçerik Yönetim) sistemlerini unutun. Size özel tasarlanmış arayüz ile yüksek performans ve başarılı SEO & SEM desteği sunar.

Tüm Cihazlara Uygun

Tüm cihazlarda sorunsuz ve düzgün çalışabilecek responsive yada mobil uyumlu web siteleri üretiyoruz. Responsive yapıda web siteleri ile ister bilgisayardan isterseniz mobil telefondan veya tabletten ziyaretçilerinizi göze uygun ve kullanışlı bir site ile karşılarsınız.

Temiz Kod Yapısı

Gereksiz hiç bir kod bırakmıyoruz. İddia ediyoruz, GTMetrix gibi skor test uygulamalarında A+A puan ile geçer not alıyoruz. Gelecek planlarınıza uyumluyuz, bizim dışımızda başkasıyla çalışmak isterseniz, kodlarımızı okumaları çok kolaydır.

Arama Motoru Dostu

Aradığınız SEO yapısı ise, çuvalla para harcamanıza gerek yok. Basit bir arayüz ile tüm sayfalarınızda SEO optimizasyonunuzu kendiniz yapabilirsiniz.

Hızlı Cevap Verir

Zamanın değerini biliyoruz. Yavaş açılan bir web sitesi size potansiyel müşterinizi kaybettirebilir. Alt yapımızda özel olarak geliştirdiğimiz cache (hafıza) yazılımı ile en kısa sürede cevap veriyoruz.

Geliştirilebilir

PR Dijital Ajans tarafından geliştirilen web sayfaları , esnek yapılı kodlaması ile stabil çalışır, basit HTML kodları ile yapısal değişiklikleri kendinize özgü bir şekilde yapabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her an ekonomik bir şekilde geliştirmeye açıktır. Hazır modül yapıları haricinde PR Dijital Ajans API Servisi ile tam uyumludur.

Esnek Yapı

İhtiyacınız olan bir galeri mi? Haber modülü yada dosya yöneticisi mi? Admin paneli hazır modüllerinin yanında, ihtiyaç duyduğunuz özel modüllere hızlı entegre edilebilir. Yazılım konusunda uzman ekibimiz size 72 saatten kısa sürede ihtiyaç duyduğunuz modülü hazırlayacaktır.

Kontrol Sizde

Limitleri kaldırdık. İstediğiniz kadar sayfa oluşturun, istediğiniz kadar galeri açın. İster Youtube`dan video ekleyin, isterseniz kendi tasarladığınız özel formları yayınlayın. Kontrol sizde, limit sizsiniz. Kullanışı kolay ve gelişmiş admin panelimiz ile web sitenizin kontrolü bir kaç tıklama ile size aittir.

Web Tasarım İhtiyaçlarınızı Hemen Karşılayalım!

Aklınızdaki projeyi yola çıkartıp, varmak istediği noktaya en kısa sürede ulaştıralım. Genç Fikirlerle Dijitalleşin, Hayalleriniz Yarıda Kalmasın!
teklif-al